Jesteś tutaj: Strona głównaDziały

Działy

Główny Księgowy
mgr Mirosław Dulewicz
Tel. 41/ 375 13 33 w 213
Mail: m.dulewicz@osm.konskie.pl

Proszkownia Mleka
Kierownik – mgr inż. Wojciech Spychał
Tel. 41/ 375 13 33 w 260 ; 263

Zakład Miejski
Kierownik – mgr Eugeniusz Zięba
Tel. 41/ 375 13 33 w 285
Mail: e.zieba@osm.konskie.pl

Dział Handlu
Kierownik – mgr inż. Rafał Amroży
Tel. 41/375 44 44
Mail: handel@osm.konskie.pl
zamowienia@osm.konskie.pl
i.biniek@osm.konskie.pl
michal@osm.konskie.pl
Tel/faks 41/ 375 13 41
Tel 41/ 375 49 02

Główny Technolog
mgr inż. Anna Dziuba
Tel. 41/ 375 13 33 w 291
Mail: a.dziuba@osm.konskie.pl

Zaopatrzenie
Kierownik – mgr inż. Maciej Sorn
Tel. 41/ 375 13 33 w 302
Mail: m.sorn@osm.konskie.pl

Laboratorium
Kierownik – mgr inż. Ewa Deka
Tel. 41/ 375 13 33 w 265
Mail: e.deka@osm.konskie.pl

Skup
Kierownik – mgr inż. Adam Lorenc
Tel. 41/ 375 13 33 w 222
Mail: skup@osm.konskie.pl

Laboratorium Oceny Mleka
Kierownik – mgr inż. Małgorzata Miller
Tel. 41/ 375 13 33 w 277; 279
Mail: m.miller@osm.konskie.pl

Transport
Kierownik – Sławomir Wiecha
Tel. 41/ 375 13 33 w 284
Mail: transport@osm.konskie.pl

Dział Techniczny
Kierownik – Jan Słomiński
Tel. 41/ 375 13 33 w 247; 245
Mail: j.slominski@osm.konskie.pl

Informatyk
Michał Młynarczyk
Tel. 41/ 375 13 33 w 219
Mail: m.mlynarczyk@osm.konskie.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 Mleczarnia Konecka
26-200 Końskie, ul. Zielona 11
Tel. centrala:     41 375 13 33
Tel. sekretariat: 41 375 13 39
Faks sekretariat: 41 375 13 38
E-mail: sekretariat@osm.konskie.pl
Wykonanie: